sadsad x
asdasd
ECZACI KENAN ALPAY

Merhaba,

33 yıllık Eczacılık kariyerim boyunca, cilt bakım ürünleri ve bunların cilt üzerindeki etkileri konusunda çalışmaktayım.  Yıllar içerisinde, bilimsel verileri tarayarak, yaptığım binlerce formül çalışması sonucunda en etkili içerikleri, benzersiz ürünler haline dönüştürdüm, halen de, bu bilgi birikimi ve devam eden çalışmalarımla, çevresel olumsuzlukların sebep olduğu cilt problemlerine karşı etkili pek çok yeni ürün geliştiriyorum.

Eczaderm’de satılan tüm ürünler, benim  yıllarca süren uzun arge çalışmaları sonucunda geliştirdiğim formüllerimden oluşmaktadır.

Bizler bu kadar etkili ürünleri üretebiliyoruz, çünkü;

1- Bilimsel verileri tarıyor, literatür bilgilerini takip ediyor, en iyisini buluyoruz, Çünkü Doğanın kimyasını iyi okuyoruz. 

2- Bu kadar etkili formüller geliştiriyor, sizlere istenilen faydayı bulabileceğiniz ürünler sunuyoruz, çünkü Bileşenlerin sinerjik etkilerini keşfediyoruz.

3- Ürünlerimiz cildimizle tam uyumlu, çabuk emiliyor, dermise çabuk ulaşıyor ve hızlı etki gösteriyor. Bu konuda oldukça iyiyiz; Çünkü cildin ihtiyacını biliyoruz.

Bizler her ayrıntıya çok dikkat ediyoruz. Cildin nem ve sebum dengesini koruyan doğal aktifler, bitkisel extraktlar, doğal yağlar ve nemlendiricileri kullanıyoruz. Bu sayede hassas ciltlerde bile güvenle kullanabileceğiniz, cilt bariyerini de güçlendiren formüller üretiyoruz. Parabenler, formaldehit ve türevleri, porları tıkayan, parafin vazelin gibi petrol kaynaklı ürünler, ftalatlar vs.. cilt için zararlı bileşenleri asla kullanmıyoruz.

Tüm bunları ispatlamak için uluslararası laboratuvarlarda etkinliğini onaylatıyoruz. Tüm ürünlerimiz Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Cildiniz, tüm bu yöntemlerimiz sayesinde ürünlerimiz tarafından çok iyi korunuyor. Bu konuda o kadar başarılıyız ki; 50 den fazla ülkeye düzenli ihracat yapıyoruz.

 Saygı ve Sevgilerimle

 Ecz.Kenan Alpay

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.